Нет вершин, которых нельзя достичь

  • Latviešu
  • Русский

Проектная неделя

„Projektu nedēļa” 2016./2017.mācību gada 13. – 17.februārī

 

Projektu izstrādes virzieni saistīti ar Ekoskolas tēmu „Ēdam atbildīgi!”, ar projektu „Veselīgs rīdzinieks-vesela Rīga”, ar kustību „Draudzīgā skola”, kā arī saistība ar karjeras izglītību (arī saistībā ar skolas muzeju). Katra projekta rezultāts- praktiskais pielietojums! (tai skaitā praktiski pētnieciskie projekti, zinātniskie pētījumi)!

 

Nr

Uzvārds, vārds

Projekta nosaukums

 

 

Klases

Darbu prezentācija

16.02.2015.

17.02.2015.

10.00.- 11.00

11.00 – 12.00

12.00-13.00

10.00.- 11.00

11.00 – 12.00

12.00-13.00

  1.  

ALEKSEJEVS ANDREJS

Mēs esam sportiska ģimene!”. 2.klašu skolēnu un viņu vecāku sporta sacensības. 15.02.17g 12.00-13.00

2kl.un vecāki.

 

 

 

 

 

 

  1.  

ALEKSIKOVA MARINA

Spēle "Pākšaugu daudzveidība" .Komandas veiks dažādus praktiskus un radošus uzdevumus par pākšaugiem

Mācību līdzekļa izveide 5.-6. klašu skolēnu atbalstam: „Angļu-latviešu-krievu valodas vārdnīca” ( mācību grāmatu Solution Elementary tēmas).

7c, 8b

+

+

 

 

 

 

  1.  

ALEHNO SANDRA

  • Ētisko vērtību aktualizācija Kārļa Skalbes literārajās pasakās” (Tiks izstrādāti materiāli skolēnu ētisko vērtību veicināšanai latviešu literatūras stundās vidusskolā).

  • Darba tēmas aktualizācija Kārļa Skalbes literārajās pasakās”.

11. kl.

5. - 6. kl.

 

 

 

 

316. kab.

 

  1.  

BĀRENE JEĻENA

Planētas resursu patēriņš EXCEL-grafikos(patēriņa ietekme uz planētu) 

6.-7. kl

 

 

 

 

 

 

  1.  

BAVRINA JEĻENA

"Veselīgs uzturs" ( diētas, receptes, ēdienkartes, veselīga uztura piramīda, plakātu veidošana)

2d

 

 

 

+

 

 

  1.  

BOGDANOVA VALENTĪNA

Tēvs ,māte un es-veselīga ģimene.(3.a klases skolēnu dienas režīma pētījums )

3.A

 

 

 

309. kab.

 

 

  1.  

BRUSJAŅINA

JEĻENA

"Tējas vērtības". Skolēni vāks informāciju par tēju un tējas ceremonijām, apmeklēs tējas namiņu, iemācīsies organizēt tējas ballīti un spēlēt tējas spēles, prezentēs savu darbu viktorīnas veidā un videofilmu.

 

 

5, 6,8,11

 

+

 

 

 

 

  1.  

DAŠKOVA JEĻENA

Skolēnu mode un apģerbu stils. Darbu izstāde un defile.

 

 

5-11kl.

 

 

 

 

 

 

  1.  

DAKTERE TATJANA

  1. Deja-tas ir sports vai māksla? Rezultāts : video stundas sagatavošana: deju kustību apmācība.

2.  Dzeramais ūdens. Dzeramā ūdens problēmas un to risinājumi. Rezultāts: prezentācija par dzeramā ūdens tīrības nozīmi un ūdens attīrīšanas iespējām .

 

5.b

 

 

 

119.kab

 

 

  1.  

FOMINA IRINA

1.„Ēdam atbildīgi!” “ Palmu eļļas defekti” 6.d kl. – ikdienā patērēto produktu sastāva izpēte;

2. “Ar cieņu pret energoefektivitāti. Energoefektivitāte – skolā un mājā” - ikdiena patērēto elektroenergijās izpēte

6.c, 6.d kl

 

 

 

6.d kl

6.c

 

  1.  

GEPIŅA-STEPUTENKOVA VIKTORIJA

Veselīga uztura receptes”

3. c

 

 

 

113.kab.

 

 

  1.  

JUHŅEVIČA OLGA

Ēdināšanas ceļvedis (kā sabalansēt savu uzturu). Prezentācija un viktorīna

 

5.a,5.b,6.b,6.d.8.a.

+

 

 

 

 

 

  1.  

KARAŠOVA INGRĪDA

Darba tikuma un netikuma aspekta pētīšana latviešu tautas pasakās un literārajās pasakās”. Projekta laikā tiks noteiktas un izpētītas pasakās pieteiktās darba vērtības, skolēni mācīsies gan saprast pasaku pamācību, gan izteiksmīgi prezentēt pasakas.

6.c, 7.c kl.

 

 

 

303. kab.

 

 

  1.  

KOHANE ĻUBOVA

Ekoskolas tēma „Ēdīsim atbildīgi” –„Veselīgs ēdiens svētku galdā”- darbs grupās, katrai grupai pēc izlozes savi svētki; skolēni izpēta tradicionālus ēdienus svētku galdā pēc sastāva un kalorijām un piedāvā savu veselīgu ēdienu, kuru arī izpēta pēc sastāvdaļām (veselīgi komponenti) un kalorijām; salīdzina, veido diagrammas.

8.b – 1.;2.gr.

104. kab.

 

 

 

 

 

  1.  

KOĻESŅIKOVA OLGA

Mēs esam sportiska ģimene!”. 2.klašu skolēnu un viņu vecāku sporta sacensības. 15.02.17g 12.00-13.00

2kl.un vecāki

 

 

 

 

 

 

  1.  

ŠAHOVA

DARJA

Mēs esam sportiska ģimene!”. 2.klašu skolēnu un viņu vecāku sporta sacensības. 15.02.17g 12.00-13.00

2kl.un vecāki

 

 

 

 

 

 

  1.  

KORKONOSOVA IRĒNA

 Attīstīt skolēnu prasmi atrast atslēgas frāzes, kas bieži izmantojamas matemātiskajos tekstos. Latviešu-krievu vārdnīcas izveide par galvenajiem matemātikas terminiem un frāzēm

8.b

 

 

 

 

 

 

  1.  

KUĻIŅIČA

LUDMILA

1.Higiēnas prasības gaisa - siltuma režīmam klasē.(8.kl.)

2. .Efektīva enerģijas izmantošana un alternatīvie enerģijas avoti Latvijā (11.kl.)

3. Uztura kvalitāte un kaloriju skaitīšana.  7.kl

8.kl., 11. kl

7.kl

Prez 8 kl

Prez 11.kl

Prez 7.kl

 

 

 

  1.  

KĻAVIŅA IVETA

" Dārzeņu un augļu nozīme skolēna uzturā".

 

2.c2.C Darbu prezentācija15.02.2017. 12:00 notiks filmēšana

 

 

 

210. kab.

 

 

  1.  

KUMANCOVA JEKATERINA

‘’ Skolēnu mācību vārdnīcas’’.

‘’Profesijas izvēle’’- pasākums 11.a un 6.-c.d.

6-c

6-d

11-a

16.02

10-11

 

 

 

 

 

 

  1.  

KUZŅECOVA VALENTĪNA

Veselības ABC

3.B

 

 

 

312. kab.

 

3.B

  1.  

LAZAREVS ALEKSEJS

"Ekskursiju maršrutu sagatavošana Rīgā (t.sk. Pārdaugavā)"

6.kl.

 

 

 

 

x

 

  1.  

LIKOVSKA NATALJA

Latvijas valsts 100 gada dienai:

"Bez politikas"

"Dažādu tautu ēdināšanas tradīcijas" 

 

9.kl.

6.- 7. Kl.

10.kl.

 

 

 

 

X

 

  1.  

MASLOVSKAYA YELENA

ZPD «Cenu zīmes krāsas ietekme uz preces pieprasījumu» (Marčendaizings).

12. a

A.Ļeonova,

D.Lukina

 

X

 

 

 

 

  1.  

MIHAILOVA TATJANA

" Latvijas meža resursu patēriņš un to ietekme uz planētas klimatu."   - 

Darba rezultāti –prezentācijas

 

7-8 klases.

 

 

 

 

 

 

  1.  

NASTINA OLGA

Vides kodekss”- videofilma “”Ēdam atbildīgi!” projekta ietvaros

Biodegradējamie maisi” – gatavošanās Vides pētnieku forumam

Pākšaugu daudzveidība” – spēle 7.c un 8.b kl.

Veselīgas maltītes pagatavošana” –gatavos veselīgus ēdienus

(kopā ar mājturības skolotāju)

Eko tirdzniecības marķējumi” un “Godīgās tirdzniecības marķējumi.” –

skolēni veidos informatīvo stendu

7.-8.kl

10.-11.kl

5.-6.kl Ekopadomes pārstāvji

217.kab

 

 

217.kab

 

7.-8.kl

10.-11.kl

5.-6.kl Ekopadomes pārstāvji

217.kab

 

 

217.kab

 

 

  1.  

NAZAROVA JEKATERINA

"Veselīgs ēdiens, kas padara mūs laimīgus un kā tas darbojas" -

mutiskās prezentācijas.

10,11. klases

 

+

+

 

 

 

 

  1.  

NUŽŅENKO ANNA

Dārzeņu un augļu nozīme veselīgā uzturā

3.D Darbu prezentācija15.02.2017. 12:00 notiks filmēšana

Aktu zālē

 

 

 

 

 

 

  1.  

PADAMANE-MEČETINA ALLA

Veselā mesā - vesels gars

7.b

 

 

 

X

 

 

  1.  

POLIKAŠINA OLGA

Esmu aktīvs. Afišas veidošana savam interešu klubam(an advert)

 

 

7.a un 6.c kl

 

 

 

+

 

 

  1.  

PUNGA JANA

Veselīgā vidē veselīgi ēdam! Pētīsim veselīgu pārtiku un dosimies uz Homoecos, kur būs meistarklase „Iepakojumu otrā dzīve”

4.a

112.kab.

 

 

 

 

 

  1.  

SAVINA IRINA

Tēma: Ekoloģisko produktu ietekme uz cilvēka dzīvi”.

(plakāti, recepti pēc tēmas, ekoloģisko produktu

ietekme uz cilvēka dzīvi- pētījums).

6.a, 7.a

prez

 

 

 

 

 

  1.  

SEROVA JEĻENA

Augu produktu izmantošana ēdienu receptēs.

4.B

 

 

 

310. kab.

 

 

  1.  

STEPIŅA LAURA

Darbs kā vērtība latviešu tautas pasakās –izpēte.”

6. – 9.kl.

202. kab.

 

 

 

 

 

  1.  

TERLECKA NADEŽDA

Kāpēc mēs izmetam pārtiku? Ko tu vari darīt pret to?” Darbu prezentācija.

11b

 

+


 

 

 

 

  1.  

VAHITOVA IRINA

Teātra studijas izrāde “Starp mums, meitenēm, runājot”

Dekorāciju veidošana izrādei

6.a, 7.b, 7.a, 9.b, 10.b, 10.a, 11.b, 12.a, 12.b

 

 

 

 

 

Prezentācija notiks 24.03.17.

  1.  

JULIJA SAMKOVA

Pārtikas atkritumi: produktu uzglabāšana mājās

5.kl.

 

 

 

X

 

 

  1.  

VOSTRJAKOVA RAISA

Atkritumiem nē !Dzīvosim zaļi-prezentācija!”

14.02 - mācību ekskursija uz Getliņu atkritumu poligonu

4.c

 

 

 

X

 

 

  1.  

MOŽAROVA NADEŽDA

 "Veselīgs uzturs - veselīga dzīves veida daļa un ilga mūža pamats."

5.b

 

 

 

 

Prez.

 

  1.  

MADARA

KALNIETE

UZTURA PĒTNIEKI.

5,6,8kl.

 

 

 

x

 

 

  1.  

LAPSA ZELTĪTE

  • Iepazīsti Rīgas muzejus!” . Audiovizuāla prezentācija ( uzskates materiāls, video)

  • Esi radošs!” Audiovizuāla prezentācija (spilvena gatavošana savām rokām)

5. b kl.

 

kab . tiks precizēts

 

 

 

 

  1.  

KLAUCĀNE NATAĻJA

Zaļā ēdnīca

2.B

 

 

 

311. kab

 

 

  1.  

TJUĻKINA OLGA

ZIEMAS SPORTA VEIDI

2.A

110. kab.

 

 

 

 

 

  1.  

BONDAREVA DIĀNA

Latviešu-krievu-angļu-vācu terminu vārdnīcas izstrāde: mājturības terminoloģija

10.a, 10.b, 11.a.

+

+

 

 

 

 

 

„Projektu nedēļa” 2013./2014.mācību gada 17. – 21.februārī

Rīgas Ostvalda vidusskolas

„Projektu nedēļa”

2013./2014.mācību gada   17. – 21.februārī

Projektu izstrādes virzieni: „Draudzīgā skola”, „Izglītojamo zinātniski pētnieciskās darbības veicināšana”, „Izglītojamo praktiskās pētniecības veicināšana”, „Skolas 40 gadu jubileja”

Nr

Uzvārds, vārds

Projekta nosaukums

Klases

Darbu prezentācija

20.02.2014.

21.02.2014.

10.00.- 11.00

11.00 – 12.00

12.00-13.00

10.00.- 11.00

11.00 – 12.00

12.00-13.00

1.    

ALEKSEJEVS ANDREJS

„Ziemas sporta veidi praktiski”. „Frisbijs”.

5.-12.kl.

 

 

 

 

 

 

2.    

ALEKSIKOVA MARINA

„V.Šekspīram 450” (dalība Lielbritānijas vēstniecības angļu valodas filmu konkursā). „Es stāstu par saviem sasneigumiem” (2012.g., 2010.g. absolventi)

9.b 11.a 12.a

 

 

 

202

 

 

3.    

AVERINA TATJANA

„Skolas tradīcijas gadu gaitā”.

2.b

211

 

 

 

 

 

4.    

BĀRENE JEĻENA

„Mūsu skolotāju darbs ciparos”.

5.a 6.ab7.ab

 

 

 

 

 

 

5.    

BOGDANOVA VALENTĪNA

„Mana skola vakar, šodien, rīt”.

4.b

 

 

 

 

308

 

6.    

FOMINA, IRINA

„Mūsu klases vecāku un bijušo skolotāju dzīves gaitas”.

10.a 11.a

 

 

 

118

 

 

7.    

GEPIŅA-STEPUTENKOVA VIKTORIJA

„Mūsu klases vecāki – mūsu absolventi’.

6.a

113

 

 

 

 

 

8.    

JUHŅEVIČA OLGA

„Mūsu skolas tradīcijas gadu lokos”.

5.a  6.a c 8.ab 9.a

205

 

 

 

 

 

9.    

KOHANE ĻUBOVA

„Lietvārdu Loto”.

5.b 8.a

 

 

 

 

 

 

10.   

KOĻESŅIKOVA OLGA

„Sports, tu esi pasaule!” (sporta veidu hronika mūsu skolā).

8.a

 

 

 

 

 

 

11.   

KORKONOSOVA IRĒNA

„Virtuālā ekskursija pa skolu”.

„Mēs lepojamies ar saviem skolotājiem”.

„Kur jūs esat, mūsu absolventi?”

6.c

9.b

7.a

8.b

202

 

105

 

 

 

105

 

 

202

 

202

 

202

 

 

 

12.   

KĻAVIŅA IVETA

„Mūsu skolas tradīcijas”.

3.b

 

 

 

210

 

 

13.   

KUMANCOVA JEKATERINA

ZPD „Folkloras motīvi krievu dzejā”.

„Literāru darbu videointerpretācijas’.

12.a

8.b 9.b

 

 

 

 

202

 

 

14.   

KUZŅECOVA, VALENTĪNA

„Grauda ceļš uz maizi” (praktiskais pētījums).

4.a

 

 

 

 

 

 

15.   

LAZAREVS ALEKSEJS

„Rīgas arhitektūra”. „Pārdaugavas vēsture”.

5.-9.kl.

302

 

302

 

 

 

16.   

LIKOVSKA NATALJA

„Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta mūsu acīm”.

6.cd .ab9.b

302

302

302

 

 

 

17.   

MASLOVSKAYA YELENA

ZPD „Emigrācijas ietekme uz Latvijas ekonomiku”.

12.a

 

202

 

 

 

 

18.   

MIHAILOVA TATJANA

Rīgas Ostvalda vidusskolas skolēnu pārvietošanās ģeogrāfija”

11.a

 

 

 

315

 

 

19.   

NASTINA OLGA

Ekoskola „Mežs”.

Skolēni eksperimentē - „Sniega brīnumi”.

„Rīgas Ostvalda vidusskola – manu vecāku un mana skola”.

7.-11.kl.

217

 

 

 

 

 

20.   

NAZAROVA JEKATERINA

„Manu klasesbiedru sasniegumi”.

7.a 10.ab

 

 

 

 

 

 

21.   

NAZAROVS PĀVELS

„Pavasara astronomija”.

„Mars One”.

„Ledus kušanas temperatūra atkarībā no sāls piemaisījuma koncentrācijas”.

8.-1.kl.

 

tikai 8.kl.

 

 

 

 

 

 

22.   

NUŽŅENKO ANNA

„Draugs podā vai kartupeļa dienasgrāmata”.

3.d

 

 

 

313

 

 

23.   

PADAMANE-MEČETINA ALLA

„Mūsu elki un pielūdzēji vakar un šodien”.

6.a 9.a,8a

302

 

 

 

 

 

24.   

PIMAŅONOKA, LUDMILA

„Mūsu skolas skolotāji pelnītā atpūtā”.

9.a

 

 

 

315

 

 

25.   

PLATONOVA JEĻENA

e-Twinning projekts „Feel the water, feel the blue color”.

 

Aprīlis-maijs

26.   

POLIKAŠINA OLGA

„Vecāku profesijas mūsu klasē”.

„Mūsu pilsētai ir vēsture”.

3.bc

4.abc

18.02 203

10.02 203

 

 

 

 

 

27.   

POTAPOVA ŅINA, IVANOVA VERONIKA

„Sienas dekoru veidošana mājturības kabinetā”.

6.b

 

 

 

 

 

 

28.   

PURIŠEVA, IRĒNA

„Mācību spēles vācu valodā”.

11.a 12.a

 

207

 

 

 

 

29.   

SAFRONOVA ILONA

„Tatjanas dienas konkursa vēsture Rīgas Ostvalda vidusskolā”.

5.ab 6.d 7.ab

Mūzika

 

 

 

 

 

30.   

SAVINA IRINA

„Didaktisko spēļu izveide un to īstenošana matemātika stundās”.

6.ab 8.a

 

 

 

106

 

 

31.   

SELICKA ALĪNA

„Noteiktā un nenoteiktā galotne uzrakstos”.

„Ievērojamu cilvēku dzīvesvietas Rīgā”.

8.b

11.a,10a

 

303

 

 

 

303

 

 

 

 

 

 

 

 

32.   

STEPIŅA LAURA

„Vārdšķiru spēļu vārdnīca pamatskolā”.

5.a 6.bc 7.a

207

 

 

 

 

 

33.   

TARABANTOVA JEKATERINA

Ekoskola „Mežs un tā iedzīvotāji’.

2.a

 

 

 

213

 

 

34.   

TERLECKA NADEŽDA

„Vāciski runājošo valstu ēdienu receptes’.

10.ab

104

 

 

 

 

 

35.   

VAHITOVA IRINA

„Pīķa dāma” (izrāde). „Booktrailer”.

6.b7.a10.ab

 

 

 

 

aktuzālē

202

36.   

VARGANOVA JEVGĒNIJA

„Mūsu absolventi – ķīmiķi”.

ZPD „Personības identifikācija pēc DNK analīzes”

9.ab

12.a

202

 

 

317

 

 

 

37.   

VOLKINŠTEINE JEĻENA

Rīgas Ostvalda vidusskola absolventi – ārsti un ķīmiķi”.

„Jautrā ķīmija pirmklasniekiem – Brīnumainais ūdens”.

„Ūdens noteikšana dārzeņos un augļos”.

10.a 11.a

1.c 10.a

8.b 10.a

 

 

 

 

 

 

38.   

VOSTRJAKOVA RAISA

„Bērnības planēta’.

4.c

 

 

 

212

 

 

 

 

Lietotāja izvēlne

Kalendārs

п в с ч п с в
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30