Nav virsotnes, kuru nevarētu sasniegt!

  • Latviešu
  • Русский

Rīgas Ostvalda vidusskola Individuālais darbs ar izglītojamiem

 

Uzvārds, vārds

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Kabinets

ALEHNO SANDRA

16.00-17.00

14.10-15.10

 

 

 

316

ALEKSEJEVS, ANDREJS 70min

 

15.45-16.15

 

15.45-16.15

 

sporta zāle

ALEKSIKOVA, MARINA  

15.00-15.45

15.00-15.45

 

 

 

206.

AVERINA, TATJANA  

 

13.00-13.40

14.10-14.50

 

 

211.

BĀRENE, JEĻENA  

 

 

15.45-16.15

 

 

306.

BAVRINA, JEĻENA

 

 

 

 

13.30-14.15

114.

BEREZOVSKA ALLA

 

 

14.15-14.45

 

 

119

BOGDANOVA, VALENTĪNA  

14.20-15.30

 

 

 

 

309.

BONDAREVA DIĀNA 30min

 

15.05-15.40

 

 

 

204

BRJUSJAŅINA, JEĻENA

8.00-8.25

 

 

7.50-8.30

 

204/317

DAKTERE TATJANA

 

15.00-17.00

 

13.10-13.20

 

119

DAŠKOVA JEĻENA

 

15.50-16.30

 

 

 

111.

FOMINA, IRINA  

8.00-8.20       14.20-15.00

8.00-8.20       14.20-15.00

8.00-8.20

8.00-8.20

 

118.

GEPIŅA-STEPUTENKOVA, VIKTORIJA   100min

 

 

14.20-15.10

 

14.20-15.10

113.

IVANOVA, JEĻENA  

 

15.10-15.50

 

 

 

316.

JUHŅEVIČA, OLGA  

14.10-14.50

 

15.50-16.35

 

 

205.

KALNIETE MADARA 30min

15.05-15.35

 

 

 

 

218.

KARAŠOVA, INGRĪDA

15.50-16.40

 

 

 

15.10-16.00

303.

KLAUCĀNE, NATAĻJA  

15.20-16.05

 

15.20-16.05

 

15.10-16.00

311.

KĻAVIŅA, IVETA  

14.30-15.30

15.10-15.50

 

 

 

210.

KŅIŽŅIKA MARINA

 

14.10-14.50

 

14.10-14.30

 

110.

KOHANE, ĻUBOVA  

 

 

14.15-15.00

 

14.15-15.00

104.

KOĻESŅIKOVA, OLGA  

 

 

 

15.05-15.50

 

sporta zāle

KORKONOSOVA, IRĒNA   

15.00-15.50

 

7.45-8.25

 

15.30-16.20

105.

KUĻIŅIČA LUDMILA

 

15.00-16.15

7.45-8.25

 

 

220.

KUMANCOVA, JEKATERINA  

7.55-8.25

7.45-8.25

7.55-8.25

7.55-8.25

7.55-8.25

305.

KUZŅECOVA, VALENTĪNA   

 

 

14.10-15.00

13.00-14.20

 

312.

KVINTS, IVANS  30min

15.05-15.35

 

 

 

 

mājturība

LAPSA ZELTĪTE

13.10-14.10

15.00-16.00

 

13.10-14.10 (reemigrējušie izglītojamie)

 

 

LAZAREVS, ALEKSEJS  

 

15.10-15.55

 

 

15.10-15.50

304.

LIKOVSKA, NATAĻJA  

15.10-16.45

 

 

 

 

301.

LOČMELE ILONA 30min

15.45-16.15

 

 

 

 

sporta zāle

MASLOVSKAYA, YELENA  

 

 

 

7.55-8.25

 

318.

MIHAILOVA, TATJANA  

 

 

15.10-15.50

 

 

315.

MOŽAROVA NADEŽDA 55min

 

7.55-8.25

 

7.55-8.25

 

315

NASTINA, OLGA  

 

15.00-16.00

 

14.10-14.55

 

217.

NAZAROVA, JEKATERINA  70min

 

 

 

 

15.05-16.15

204.

NUŽŅENKO, ANNA  

 

 

 

 

14.10-16.00

313.

PADAMANE-MEČETINA, ALLA   

8.00-8.25

14.20-15.00

 

14.20-15.00

16.00-16.40

302.

PIMAŅONOKA, LUDMILA  

15.05-15.35

 

 

 

 

315.

PLADERE, TATJANA

 

 

15.45-16.30

 

 

220.

PLATONOVA, JEĻENA  110min

 

12.20-14.00

 

 

 

214.

POLIKAŠINA, OLGA

 

 

15.00-16.05

 

 

203.

POVEDJONOKA, IRINA  

 

 

15.05-15.35

 

 

304.

PRENASS, ILONA  

 

 

 

 

15.05-15.45

mūzikas kab.

PUNGA, JANA  

 

 

14.15-15.40

 

 

112.

SAMKOVA JŪLIJA

14.20-15.10

 

 

14.20-15.00

 

 

SAVINA, IRINA  

14.15-15.40

 

 

 

7.45-8.25

106.

SEROVA, JEĻENA  

 

 

 

14.20-15.55

 

310.

STEPIŅA, LAURA

 

7.45-8.25

7.45-8.25

7.45-8.25

 

207.

ŠAHOVA DARJA 30min

 

 

 

14.20-14.50

 

 

TARABANTOVA, JEKATERINA  

15.30-16.00

15.10-15.40

15.30-16.00

 

 

213.

TERLECKA, NADEŽDA  

 

 

 

15.55-16.30

 

111.

TJUĻKINA, OLGA  

 

 

 

13.30-14.25

 

309.

TOLOKONCEVS, GENĀDIJS  30min

 

15.05-15.35

 

 

 

217.

VAHITOVA, IRINA   

 

15.00-15.55

15.00-16.00

 

 

107.

VASIĻJEVA, SVETLANA

12.00-12.20

 

 

12.00-12.20

 

215.

VOLKINŠTEINE, JEĻENA  70min

7.45-8.15

8.00-8.20

7.45-8.15

 

 

317.

VOSTRJAKOVA, RAISA 

 

14.20-15.00

14.20-15.00

14.20-15.00

15.10-15.50

212.

ZILBERTE, KRISTĪNE  

 

15.10-15.50

 

 

 

318.

 

Lietotāja izvēlne

Kalendārs

P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31