Interešu izglītības nodarbību grafiks
RĪGAS OSTVALDA VIDUSSKOLA
Interešu izglītības nodarbību grafiks
2023.-2024. mācību gadā
Nosaukums/ norises vieta |
Vadītājs |
Klašu grupas |
Nodarbību laiks |
||||
Pirmdiena |
Otrdiena |
Trešdiena |
Ceturtdiena |
Piektdiena |
|||
Vispārējā fiziskā sagatavotība/ sporta zāle |
Koļesņikova Olga |
2.-3.kl. |
|
13:30 – 14:10
|
|
|
13:30-14:10 |
Vispārējā fiziskā sagatavotība/ sporta zāle |
Daugste Darja |
1.kl. |
|
15:10 – 15:50 |
|
|
15:10 – 15:50 |
Veidošana/ 311.kab |
Klaucāne Nataļja |
1.kl. |
|
|
|
|
I.gr. 14:35 - 15:15 1.a, 1c.
II. gr.14:35 - 15:15/ 15:20 -16:00 1.b
III.gr. 15:20 - 16:00 1.c, 1d (pēc rotāciju grafika) |
Zīmēšana, gleznošana/ 309.kab |
Bogdanova Valentīna |
5.-6.kl. |
|
|
|
15:10 – 16:30 |
|
Mūsdienu dejas “Dance Show”/ Aktu zāle |
Štroma Polina |
1.-4.kl. |
|
15:00-16:00 1-2.klase
16:00-17:00 3-4.klase
|
15:00-16:00 1-2.klase
16:00-17:00 3-4.klase
|
|
|
Rokdarbi/ 218 kab. |
Brumermane Marina
|
5.-7.kl. |
|
15:40-17:00
|
|
|
15:40-17:00
|
ROVS koris/ mūzikas kabinets |
Safronova Ilona |
5.-9.kl. |
14:30 – 17:00 |
|
|
15:40 – 17:10 |
|
ROVS muzejs/ muzejs, 304.kab. |
Lazarevs Aleksejs |
8.-11.kl. |
|
15:00 – 16:20 |
|
15:00 – 16:20 |
|
Volejbols/ sporta zāle |
Aleksejevs Andrejs |
8.-12.kl. |
|
|
15:40 – 16:20 |
|
15:40 – 16:20 |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture/ 110. kab. |
Tjuļkina Olga |
1.a |
13:20 – 14:00 |
|
|
|
12:20 – 13:00 13:20 – 14:00 |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture/311. kab. |
Klaucāne Nataļja |
1.b |
13:20 – 14:00 |
12:20 – 13:00 |
12:20 – 13:00 |
|
|
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture/210. kab. |
Klaucāne Nataļja |
1.c |
12:20 – 13:00 |
13:20 – 14:00 |
13:20 – 14:00 |
|
|
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture/ 212. kab. |
Vostrjakova Raisa |
1.d |
12:00 – 12:40 12:50 – 13:30 |
|
|
|
13:10 – 13:50 |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture/112. kab. |
Varlamova Jevģēnija |
4.a |
13:20 – 14:00 |
|
|
13:20 – 14:00 |
13:20 – 14:00 |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture/ 211. kab. |
Averina Tatjana |
4.b |
|
13:20 – 14:00 |
|
|
12:20 – 13:00 13:20 – 14:00 |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture/213. kab. |
Tarabantova Jekaterina |
4.c |
|
|
13:20 – 14:00 |
|
12:20 – 13:00 13:20 – 14:00 |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture/313. kab. |
Nužnenko Anna |
4.d |
|
13:20 – 14:00 |
|
|
13:20 – 14:50
|
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture/107. |
Vahitova Irina |
7.a |
14:10 – 14:50 14:55 – 15:35 |
14:55 – 15:35 |
|
|
|
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture/213. kab. |
Tarabantova Jekaterina |
7.b |
14:20 – 15:20 |
|
|
|
14:20 – 15:20 |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture/304. kab. |
Lazarevs Aleksejs |
7.c |
14:55 – 15:35 |
8:30 – 9:10
|
|
14:10 – 14:50 |
|
Nosaukums |
Klašu grupa |
Vadītājs |
“Koriģējošā vingrošana” (2 grupas) |
1.-3. klases |
Olga Koļesņikova Darja Daugste |
“Veidošana” (plastilīna plastika)
|
1.klases |
Nataļja Klaucāne |
“Zīmēšana un gleznošana” (1 grupa) |
5.-6. klases |
Valentīna Bogdanova |
Rokdarbi (1 grupa) |
5.-7. klases |
Marina Brumermane |
“DANCE SHOW” mūsdienu dejas (2 grupas) |
1.-4. klases |
Polina Štroma |
ROVS koris (2 grupas) |
5.-9. klases |
Ilona Safronova |
ROVS muzejs (1 grupa) |
8.-11. klases |
Aleksejs Lazarevs |
Volejbols (1 grupa) |
8. – 12. klases |
Andrejs Aleksejevs |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture (1 grupa) |
1.a klase |
Olga Tjuļkina |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture (1 grupa) |
1.b klase |
Nataļja Klaucāne |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture (1 grupa) |
1.c klase |
Nataļja Klaucāne |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture (1 grupa) |
1.d klase |
Raisa Vostrjakova |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture (1 grupa) |
4.a klase |
Jevģēnija Varlamova |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture (1 grupa) |
4.b klase |
Tatjana Averina |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture (1 grupa) |
4.c klase |
Jekaterina Tarabantova |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture (1 grupa) |
4.d klase |
Anna Nužnenko |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture (1 grupa) |
7.a klase |
Irina Vahitova |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture (1 grupa) |
7.b klase |
Jekaterina Tarabantova |
Mazākumtautību valoda un kultūrvēsture (1 grupa) |
7.c klase |
Aleksejs Lazarevs |